Ana Sayfa Hosting Web Hosting ile ücretsiz e-posta hesabı veriyorsunuz, özellikleri nelerdir ?

Web Hosting ile ücretsiz e-posta hesabı veriyorsunuz, özellikleri nelerdir ?

851
0
Paylaş

Web hosting paketlerimiz hazırlamış olduğunuz statik veya dinamik web sayfalarının en hızlı şekilde dış dünyaya yayınlanmasını sağlamak için hazırlanmıştır. Bu yayınların yapıldığı sunucuların bütün parametreleri web hosting hizmetinin en kaliteli ve yüksek performans ile yapılmasına uygun olarak ayarlanmıştır. Bu hizmeti alan kullanıcılarımızın aynı zamanda mesajlaşma ihtiyaçlarının giderilmesi içinde uygun şartlarda hazırlanmış e-mail hesapları bu paketlere dahil edilmiştir. Mesajlaşmalardan dolayı oluşan trafik web hosting paketinin aylık trafik kotasından düşülmemektedir.

E-posta hesapları smtp ve pop3 protokolleri ile çalışmakta olan 100 MByte kotalı hesaplardır. Web mail ara yüzü bulunur ve tüm tarayıcılar vasıtası ile mesajlarınıza ulaşabilirsiniz. Bu e-posta hesapları için antivirüs ve antispam eklentileri dahildir. Bilgisayarınızda kullanabildiğiniz smtp ve pop3 uyumlu tüm e-posta istemcileri, Outlook Express, Outlook , ve Mozilla Thunderbird gibi, ile %100 uyumlu olarak çalışır.

E-posta özellikleri içinde iç yönlendirme, dışarıdaki bir hesaba yönlendirme, e-posta grupları oluşturma ve otomatik cevaplayıcı imkanlarımız bulunmaktadır. Her e-posta adresinin günlük gönderim adedi kısıtlaması vardır. Bu toplu mail ve spam gönderimi açısından alınmış bir önlemdir.Her bir e-posta adresi için 300 adet mesaj gönderim limiti bulunur. Gelen mesajlar için herhangi bir adet veya trafik kısıtlaması bulunmamaktadır.

CEVAP VER

Lütfen bir yorum girin!
Lütfen adınızı girin
Enter Captcha Here :