Ana Sayfa Hosting Web hosting paketleriniz arasında ne fark var.

Web hosting paketleriniz arasında ne fark var.

516
0
Paylaş

Paylaşımlı Web Hosting hizmetlerimizin olduğu paketler temelde aynı platform üzerinde çalışmaktadır. Bu yüzden aralarındaki ana fark hangi işletim sistemi üzerinde tutulduğu ve paketlerin kapasiteleridir. Eğer ihtiyacınızı en uygun fiyatlı paketimiz ile karşılayabiliyor iseniz kesinlikle daha üst seviyede bir paketi almanız gerekmez. Çünkü sistem olarak aynı platformu kullanmaktadır ve kapasite dışında bir farkı yoktur.

Linux ve Windows sistemler olarak paketlerimizin ikiye ayrıldığını görebilirsiniz. Bu fark değişken içerikli bir web sayfanız yok ise sizin için herhangi bir şey ifade etmemektedir. Çünkü programlama dilleri açısından fark yaratır. İçerik sabit ise bu diller kullanılmayacağı için fark da olmayacaktır. Linux paketler MySQL windows paketler ise Mssql veri tabanı destekler.

Herhangi bir tercihiniz yok ise Linux planlarımızı tercih etmenizi tavsiye ederiz. En önemli sebeplerden birisi hazır yüklü uygulama imkanı olmasıdır. Linux sistemlerde tek tuşla kurabileceğiniz bir çok uygulama sıfır bedelle verilmektedir.

Ziyaretçiniz çok ve trafiğiniz yüksek olacağınızı düşünüyorsanız yüksek kapasiteli paketlerimizi almanızı tavsiye ederiz.

Paket sayfalarında karşılaştırma menülerimiz bulunmaktadır. Bu menülerde çok detaylı bilgiler görüp, paketler arasındaki kapasite farklarını sayısal olarak inceleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen bir yorum girin!
Lütfen adınızı girin
Enter Captcha Here :